Mottolarımız

Mottolarımız
2024 Mottolarımız


"Doğal davranmalıyız ama makul de..."

“Doğal davranmalıyız ama makul de...” mottomuzdaki doğallık kavramı, gerçekçi ve olduğumuz gibi olmayı ifade ederken makul olmak ise akla, mantığa ve kurallara uygun davranmamız gerektiğini anlatıyor. Davranışlarımızda ve iletişim yöntemlerimizde, abartıya kaçmadan belirli bir saygı ve saygınlık seviyesinde olmamız gerektiğini vurguluyor. Çalışanlarımızın bu anlayışı benimseyerek davranışa dönüştürmesiyle kurum kültürümüzü oluşturan değerlerimizi sürdürülebilir kılıyoruz."Tradisyonel modernizm!"

“Tradisyonel modernizm!” mottomuzla sahip olduğumuz birikimlerimizi, tecrübelerimizi ve geleneklerimizi, günümüzün modern ve çağdaş uygulamalarıyla harmanlıyoruz. Tradisyonel kavramı ile geçmişten geleceğe taşıdığımız değerlerimizi, modernizm kavramıylaysa sürdürülebilirlik için vazgeçilmez olan yenilikçi, sosyal, ekolojik ve teknolojik bakış açımızı ortaya koyuyoruz."Mutlu Çalışan – Mutlu Müşteri – Mutlu İş Yeri"

“Mutlu Çalışan – Mutlu Müşteri – Mutlu İş Yeri” mottomuzla içten, samimi ve kurallara uygun, doğru bir iletişimin elde edilmesi için bu üç kavramın birbiriyle olan ilişkisine odaklanıyoruz. Mutlu çalışan, yüksek motivasyonu ve kurumumuza olan aidiyetiyle müşteri memnuniyetini oluşturuyor. Çalışanlarımızın güler yüzü ve kusursuz hizmetiyle müşterilerimizin mutlu olması, iş yerlerimizde işleyişin sistematik ilerlediğini gösteriyor ve bu durum, herkes için huzurlu bir atmosfer meydana getiriyor. Mutlu iş yeriyle gelen başarı ise hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin mutluluğuna dönüşüyor. Bir makinenin çarkları gibi birbirini tetikleyen bu üç kavramın uyumlu bir döngü oluşturduğuna eminiz ve birey birey hepimizin bu perspektiften bakmasının Özdilek topluluğuna da Türk toplumuna da büyük yarar sağlayacağını biliyoruz.